loader

Este Clinic'te Gençleşin

Este Clinic'te Güzelleşin

Este Clinic'te Değişin

Zamanı Sizin için Durduruyoruz!

Gençlik; yaşamın içindeki bir zaman birimi değil, düşünce biçimidir.. Gençliğinizi, akıl ve sonsuz güzellikle birleştirmeyi anlatmak için buradayız.

SAĞLIK

"En gelişmiş teknolojiyi kullanarak hassas, özenli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunan, ayrıca sağlığınız için size en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Este Clinic’ in hijyenik ve şık atmosferinde kendinize iyi bakın."

GÜZELLİK

"Güzelliğinizle ilgili konuları şansa değil uzman ellerimize bırakın. Este Clinic' in deneyimli ekibi, son teknoloji ürünü ekipmanları ve uzmanları ile artık dilediğiniz görünümü siz de rahatça elde edebilirsiniz."

TERAPİ

"Vücudunuz sizin en kıymetli hazineniz. Ona hak ettiği değeri vermek için ise yılların vermiş olduğu deneyim ile Este Clinic’ te ihtiyacınız olan tüm masaj ve bakım teknikleri tek çatı altında hizmetinizde."

Kim Ne Dedi?

Lazer epilasyonda ikinci seansımı oldum. Aradan 15 gün geçti, şu an kontrole geldim ve sonuç mükemmel. Bu sonucu alacağımı hiç düşünmemiştim. Emeği geçenlere teşekkürler.

Gülen Yıldız

Kim Ne Dedi?

Este Clinic tarafından sağlanan her türlü ilgi ve alakadan kesinlikle çok memnun kaldım. Özellikle epilasyon da Dilek hanımın neşesi ve desteğiyle herşey mükemmel. Kesinlikle tavsiye ederim herkese.

Meltem Vardar

Kim Ne Dedi?

Lazer uygulamalarından çok memnun kaldım. Tavsiyemle gelen arkadaşlarımda çok memnun kaldılar. Teşekkürler.

Fatma Akar

Kim Ne Dedi?

Daha önce uzun süreçlerde bile sonuç alamadığım ve çok para harcadığım lazer epilasyon işlemi için tavsiye üzerine beautyone güzellik merkezine geldim. Daha ilk seansta bile sonuç aldım. Tüm personelin yakın ilgisi ve sıcak kanlılığı dolayısıyla kendmi çok rahat hissettiğim bir yer. Çok memnunum ve birçok yakınıma tavsiye ettim.

Sevcan Koçak