loader

AQUASHINE YÜZ ve GÖZ ÇEVRESİ

AquaShine; hyaluronik asit, vitamin, aminoasit ve antioksidanları içeren bir karışımdan oluşur. En önemli özelliği hyaluronik asit içerdiğinden cildimizin nem dengesini sağlaması ve antioksidan içerdiğinden cildimizin ışıltılı hale gelmesime katkıda bulunmasıdır.

AquaShine dermapen yolu ile cilt altına uygulanır. Yapıldığı andan itibaren ciltte canlanma başlar. Özellikle cilt nemlendiği için daha yumuşak hale gelir. Antioksidan ve vitamin takviyesi ile de çok daha canlı görünen bir cilt ortaya çıkar.

Cildin ihtiyacına göre 2 ila 4 seans uygulama yapılabilir. Seans aralığı göz çevresi uygulaması için haftada 1, tüm yüz uygulamasında ise 15 günde 1 dir.

AquaShine tedavisine başlamadan önce ortalama 15 ila 20 dakika kadar lokal anestezi etkili krem cilde sürülerek beklenir. Sonrasında cilt sterilize edilir ve uygulamaya başlanır. Özellikle lekeli olan cilt bölgelerine, kırışıklık ve sarkma olan bölgelere daha derin yapmak üzere tüm cilde dermapen yoluyla uygulama yapılır.

Bu tedavi yönteminin hiçbir yan etkisi olamamakla beraber, uygulama sonrasında hafif bir kızarıklık olabilir. Bu etkiler en fazla 1-2 gün içinde ortadan kalkar. Sonrasında cildimiz tedavinin faydalı etkilerini göstermeye başlar.

Tedavi sonrasındaki 24 saat boyunca yüzümüzün yıkanmaması istenir. Tedavi sonrası makyaj ürünlerinin de en az 4 saat boyunca uygulanmasını istemeyiz. Bunların dışında hasta sosyal hayatına kaldığı yerden devam edebilir.