loader

Proshock Ice Kriyolipoliz

Genelde Bölgesel yağlanma beraberinde hem cilt deformesini meydana getiriyor, hemde bölgesel anlamda şekil bozukluğu yaratıyor. Şekil bozukluğunun giderilmesinde en yeni teknoloji Proshock Ice teknolojisi. Bunun en büyük avantajı, bir taraftan bölgesel yağ fazlasının olduğu kısımları vakum artı soğuk etkisi ile tarayıp o bölgede bir yağ yakımı meydana getirmek, peşi sırada şok dalgaları ile bölgenin toparlanmasını ve parçalanan yağın o dokudan uzaklaşmasını sağlıyor. Bu iki işlemin bir arada yapıldığı tek uygulama Proshock Ice’dır. Bu uygulama hem yağın yakılmasında hem de cilt toparlanmasında etkili olan bir işlem.

Aynı zaman da selüloit dediğimiz durumlarda da sorunlar kombine şekilde meydana geliyor. Hem bölgesel yağlanma ve dolaşım bozukluğu söz konusu hem de cilt bölgesindeki bu dolaşım bozukluğuna bağlı şekilsel bir takım rahatsızlıklar gibi cilt elastikiyetinin kaybı gibi sorunlar meydana geliyor. Bunların hepsinin ortadan kalmasında Proshock Ice tek başına kullanılabilecek ve ortalama 4-6 seans içerisinde ciddi mesafeler kat edebilecek bir yeni ve son derece popüler olmaya aday bir uygulamadır.

Elbetteki bölgesel zayıflama işlemlerinin hepsi için geçerli olan çok önemli bir faktörü var. Kişinin özelliklerine uygun bir beslenme programının takibi bu işlemlerden azami sonuç alınmasının temel garantisidir. Vücuda giren kalori miktarının kısıtlanması, bu işlemler sonrasında vücutta sorunlu olan bölgedeki yağ yakımının meydana gelmesi ve bedenin şekillenmesi noktasında en önemli temel öğeyi oluşturuyor. Yani beslenme alışkanlığını değiştirmeden, herhangi bir uygulamadan mutlak medet ummak, kalıcı fayda sağlayacağını beklemek çok gerçekçi bir yaklaşım değildir. Bu anlamda kişi beslenme alışkanlıklarını düzelttiği anda bu işlemler ile beraber inanmakta zorlanacağı kadar değişmesi son derece olasılık dahilindedir